Telefon
+48 503 802 203
Adres mailowy
biuro@nieruchomoscikancelaria.com
Godziny pracy
08:00-20:00

Mieszkanie w Piasecznie

ul. Warszawska 23 (centrum Piaseczna)
Piaseczno - nieruchomość na sprzedaż

Szczegóły oferty:

Powierzchnia mieszkania:  78,65 m²

Lokalizacja: parter

Pomieszczenia: 3 pokoje, odrębna kuchnia, 2 x garderoba, przedpokój, łazienka, toaleta

Powierzchnia tarasu: 18,88 m²

Komórka lokatorska: 4,53 m²

Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 12,01 m²

Adres: ul. Warszawska 23, Piaseczno (centrum Piaseczna)

Cena: 520.000,00 zł

Mieszkanie o powierzchni 78,65 m 2 położone jest na parterze, obejmuje 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, wc oraz przedpokój. Lokal jest narożny o ekspozycji okien północno-wschodniej. Z lokalem związane jest prawo do wyłącznego korzystania z przyległego do lokalu tarasu o powierzchni 18,88 m2. (posadzka wykończona gresem, barierki metalowa, ażurowe), przynależnej komórki lokatorskiej nr 27 o powierzchni 4,53 m2 (na kondygnacji -1).

Mieszkanie wykończone zostało w wysokim standardzie. Podłogi wykończone parkietem dębowym (pokoje, przedpokój) oraz płytkami ceramicznymi (kuchnia, łazienka, wc).

Na ścianach i sufitach położono gładź pomalowane farbą. W kuchni nad pasem roboczym oraz w łazience i wc na całej wysokości płytki. W części pomieszczeń sufity podwieszane z oświetleniem. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Drzwi wewnętrzne drewniane w drewnianych ościeżnicach. Stolarka okienna drewniana. W oknach rolety antywłamaniowe, sterowane automatycznie. Parapety wewnętrze kamienne. W łazience dostępna jest wanna, pralka oraz umywalka. W wc umywalka i sedes podwieszany. Kuchnia w zabudowie meblowej wysokiej jakości, AGD zabudowane. Lokal został wykończony materiałami bardzo dobrej jakości, utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym i estetycznym,

Grzejniki naścienne, pełne, z termostatami. W łazience grzejnik drabinkowy. W lokalu dostępne są 2 szafy zabudowane. Zużycie materiałów znikome, wynikające z normalnej eksploatacji.

Budynek wykonany jest w technologii tradycyjnej, murowany, przykryty wielospadowym dachem, podpiwniczony. Budynek wybudowany w 2008 roku. Drzwi wejściowe do budynku w ramach PCV. Elewacja kończona płytami kamiennymi. Posadzki powierzchni wspólnych wykończone kamieniem oraz płytkami ceramicznymi. Ściany otynkowane, pomalowane farbą. Schody klatek schodowych wykończono kamieniem oraz płytkami ceramicznymi. Wejścia do budynku zabezpieczono domofonem. W budynku brak windy. W podpiwniczeniu garaż wielostanowiskowy i komórki lokatorskie. Wjazdy do garażu zabezpieczone bramą automatyczną sterowaną pilotem. Teren nieruchomości jest monitorowany.

Warunki współpracy zostaną dopasowane do Państwa potrzeb.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji!